'Dwars door de Lage Landen': tussen boer en adel

zondag 1 mei 2022
Foto: Eén - © VRT 2022

Arnout, Ruben en Philippe ​ komen aan in de Achterhoek. Ze worden er verwelkomd door een agressieve buizerd. In Gaanderen gaat het er gastvrijer aan toe wanneer een muzikant een welkomstlied zingt in het Nedersaksisch. De drie vrienden wandelen verder langs prachtige boerderijen, landhuizen en kastelen. De Achterhoek staat er vol van.

In Laren mogen ze op de koffie bij een goedlachse barones die haar jeugd doorbracht op kasteel Verwolde.


Het regent pijpenstelen op de heide van de Sallandse heuvelrug. Arnout ontmoet er Suzanne die haar 300 schapen aan het hoeden is. De herderin ruilde haar flat op tien hoog in de Bijlmer in voor een leven dicht bij de natuur. Minder rustig gaat het er aan toe in Hellendoorn, waar het drietal terechtkomt op een oerendharde motorcross.

'Dwars door de Lage Landen', maandag 2 mei om 20.40 uur op Eén.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Radio Veronica logo

Eddie ziet geesten bij het water waardoor iedereen denk dat hij gek wordt. Ondertussen komt Hobie erachter dat een vriendin haar hond moet laten inslapen en hij besluit haar te helpen.

'Baywatch', om 20.00 uur op Veronica.

Dossiers