Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene

dinsdag 31 maart 2026
Foto: VRT Canvas - © VRT 2026

In de derde aflevering duikt Karine in de Belgische Ballroom scene – een subcultuur ontstaan in de jaren '60 in New York, binnen de queer gemeenschap.

Tijdens extravagante Balls tonen deelnemers, vaak van Afro-afkomst, zich op creatieve en expressieve wijze op de catwalk. De Ballroom scene is voor vele leden ​ een toevluchtsoord waar ze enkel zichtzelf kunnen zijn. Ook in België zijn er vandaag nog actieve ballrooms, al blijft het een gesloten gemeenschap. Karine slaagt erin om in gesprek te gaan met leden van een zogenaamde chosen family.


'Op een Ander', woensdag 1 april om 21.25 uur op VRT Canvas.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL logo

Een groep mariniers bezet met een massa chemische wapens het eiland Alcatraz. Ze eisen 100 miljoen dollar om het verlies van de gesneuvelde soldaten te compenseren bij hun families. Wordt er niet betaald, dan zullen er vijftien raketten met het dodelijke VX-gas richting San Francisco gaan. Een team, met onder andere wapenexpert Stanley Goodspeed en voormalig Alcatrazgevangene John Mason, wordt ingezet om de aanval te voorkomen.

'The Rock', film uit 1996 met oa. Sean Connery, om 20.30 uur op RTL 7.

Dossiers