Kobe Ilsen over het weer in een nieuwe aflevering van #Weetikveel

woensdag 2 februari 2022
Foto: Eén - © VRT 2021

Kobe Ilsen gaat tijdens het tweede seizoen van '#Weetikveel' weer op zoek naar toffe en verrassende weetjes over boeiende onderwerpen. Deze week: het weer.

Het meest besproken onderwerp ter wereld komt ook aan bod: het weer. Waar en hoe ontstaat het weer? Kobe fietst mee met Frank Deboosere, gaat op bezoek bij zijn VTM-collega, vliegt door de straalstroom en door de regen, en stuurt enkele Vlaamse toeristen met een klein cadeautje naar hun vakantiebestemming. Dat allemaal om te ontdekken wat fronten, depressies en de straalstroom zijn, maar ook waarom de lucht blauw is en of het klopt dat er maar 7% van de tijd regen valt in België.


'#Weetikveel', donderdag 3 februari om 21.30 uur op Eén.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Radio Veronica logo

Eddie ziet geesten bij het water waardoor iedereen denk dat hij gek wordt. Ondertussen komt Hobie erachter dat een vriendin haar hond moet laten inslapen en hij besluit haar te helpen.

'Baywatch', om 20.00 uur op Veronica.

Dossiers