Lesley-Ann Poppe bezorgt Frans Bauer een hoogtepunt

donderdag 18 november 2010

MENT TV-presentatrice Lesley-Ann Poppe had vorige week een drukke mediaweek achter de rug. Haar optreden in 'Komen Eten' bij VT4, eerder in 'De Beste Hobbykok van Vlaanderen' en haar opgemerkte aanwezigheid in 'De Vrijdagshow', beiden op vtm, katapulteerde haar meteen lekker bovenaan op de ladder van de Bekende Vlamingen.

Lesley-Ann Poppe is sinds een paar maanden presentatrice bij MENT TV. Op dinsdag verzorgt zij het showbizznieuws in 'MENT Vandaag' bij Kurt Willem. Elke dag van de week neemt een andere co-presentator of co-presentatrice deze  taak op zich.


Tijdens het Polonaise festival in het Sportpaleis van Antwerpen deed Leley-Ann voor MENT TV interviews met de artiesten backstage. Dat ze bij hen in de smaak viel was al meteen duidelijk bij haar eerste interview, dat  met Frans Bauer. Toen ze vroeg naar 'zijn hoogtepunt van het Polonaise Festival' antwoorde Frans meteen 'dat heb ik net gehad'... Daarbij gleden z’n ogen van boven naar beneden over het sensuele Lesley-Ann-lichaam.

Ook Dennie Christian en vele anderen waren zichtbaar gecharmeerd. Eddy Wally wenste Lesley-Ann veel succes toe met haar medialoopbaan en las zelfs haar hand. Een excuus om het 'even vast te houden' of met 'kennis van zaken'... Dat komen we wellicht nooit te weten.

De interviews van Lesley-Ann Poppe in 'MENT Vandaag', deze week op MENT TV en de highlights ook nog eens komend weekend.

TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Dossiers