Marcelo Ballardin is de laatste reisgezel in 'Gloria Mundi'

zondag 22 juni 2025
Foto: VRT 1 - © VRT 2025

Chef-kok Marcelo Ballardin neemt Gloria Monserez mee naar de plekken van zijn jeugd in Brazilië. Ze chillen op een familiebarbecue, vangen piranha's in het Amazoneregenwoud en Gloria bereidt een visgerecht in Marcelo's favoriete restaurant.

Marcelo toont het huis in het tropische Manaus waar hij tot zijn 14de woonde. Onderweg vertelt hij over zijn struggle met overgewicht, zijn tienerangst om uit de kast te komen en zijn humeurige parcours als sterrenchef. ​ 


Marcelo Ballardin (43) is een gerenommeerde chef-kok uit Gent, geboren in Brazilië. Hij heeft een Braziliaanse moeder en een Braziliaans-Italiaanse vader. ​ Tot zijn 14de verbleef hij in Manaus, een miljoenenstad in het Amazonegebied. Marcelo verwierf als chef-kok naam en faam door innovatieve gerechten met ingrediënten uit de hele wereld.

'Gloria Mundi', maandag 23 juni om 20.40 uur op VRT 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Rotterdam' (AVROTROS)

Stan wordt verdacht van de moord op Liesbeth Kraai. In het huis van bewaring ontmoet hij een oude bekende: Patrick Boateng, lid van de Panga Boïs. Noucha onderzoekt Stans mogelijke alibi en komt daarbij in grote problemen. Die zijn zo groot dat Dries en Carolien hun onderzoek naar een kunstroof moeten laten vallen om haar te hulp te schieten.

'Flikken Rotterdam', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers