Martine vervangt Viktor en zorgt voor extra verrassing op het Verhulstjes-fanweekend

zondag 5 oktober 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Terwijl het weer in Saint-Tropez tegenzit, moeten Viktor en Gert toch aan de slag voor hun podcast. Voor het eerst nodigen ze gasten uit: Ellen, Sarah en Marie schuiven elk om de beurt mee aan tafel.

Terug in Oostduinkerke werken Gert en James aan hun zomershow. Maar er wacht de familie ook een ander hoogtepunt: het Verhulstjes-weekend in Plopsaland. Op de agenda: een bingo-avond met fans. Alleen blijkt Viktor een dubbele boeking te hebben en kan hij er plots niet bij zijn. De oplossing? 'Martine is een halve Verhulst', klinkt het bij Ellen.


Tijdens het fanweekend zorgen Gert, Ellen en Marie persoonlijk voor het ontbijt van de bezoekers en komt Viktor recht van zijn optreden om mee de handen uit de mouwen te steken.

'De Verhulstjes', zondag 5 oktober om 20.00 uur op Play4 en GoPlay.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Tribute – Battle of the Bands' (SBS6)

De eerste negen tributebands nemen het tegen elkaar op. Zo trapt Donna's Hot Stuff het seizoen af met een ultieme ode aan Donna Summer, met het prachtige nummer 'MacArthur Park'. Maar we zien ook een tribute aan Bryan Adams, Destiny's Child en The Beach Boys. Ook dit seizoen geldt: eindig je aan het eind van de aflevering onderaan het scorebord, dan verlaat je de show.

'The Tribute: Battle of the Bands', om 20.00 uur op SBS6.

Dossiers