Noémie (12 jaar) en Eloïse (15 jaar) in 'Wat Niemand Ziet'

dinsdag 3 december 2024
Foto: Ketnet - © VRT 2024

Noémie (12 jaar) en Eloïse (15 jaar) wonen nu bijna twee jaar bij hun voogden Muriel en Vincent in Grimbergen. Dat komt omdat hun mama vier jaar geleden zelf uit het leven stapte.

Amper twee jaar later moesten ze hun papa afgeven na een slepende periode waarin er slokdarmkanker werd vastgesteld. Ze wonen nog altijd in het dorp waar ze opgroeiden waardoor hun sociaal leven nog altijd gewoon doorloopt zoals vroeger. Daar zijn ze heel blij mee en ze voelen zich thuis bij Muriel en Vincent. Die zullen nooit de plek innemen van hun eigen ouders, maar ze hebben een warm nest gevonden waar ze een thuis hebben.


'Wat Niemand Ziet', woensdag 4 december op Ketnet.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 8 logo RTL8

Cass is een succesvolle zakenvrouw, maar op gebied van mannen kan ze wel nog wat advies gebruiken. Ze besluit om hulp te zoeken bij relatie-experte Susie, bekend van het boek 'Dater's Handbook'. Cass volgt het advies zo goed mogelijk op en probeert via het boek de juiste man te vinden. Uiteindelijk zal ze een keuze moeten maken tussen de betrouwbare George en de grappige Robert.

'Dater's Handbook', film uit 2016 met oa. Meghan Markle, om 20.30 uur op RTL 8.

Dossiers