Nora Coppens worstelt met perfectionisme en krijgt peptalk van papa Staf in 'Camping Coppens'

woensdag 26 februari 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Vanavond gunnen Staf, Monique, Beau en Nora Coppens de VTM-kijkers opnieuw een blik in hun leven in Zweden. Het gezin verhuisde naar Karlstad, waar ze snel hun draai proberen te vinden.

Beau en Nora bereiden zich voor op een belangrijke schaatscompetitie. Nora presteert de laatste tijd bijzonder sterk en haalt mooie podiumplaatsen. Helaas heeft ze door haar drang naar perfectionisme soms veel stress in haar hoofd. 'Ik heb het gevoel dat alles perfect moet gaan', lucht ze haar hart bij papa Staf. 'Ik wil gewoon dat het lukt en als dat niet zo is, wil ik het opnieuw doen tot het wel lukt. Dan word ik boos en begin ik te wenen. Ik wil het zó graag en vind schaatsen super leuk, anders zou ik hier niet staan.' Staf geeft zijn dochter de nodige peptalk en een dikke knuffel.



'Camping Coppens', woensdag 26 februari om 20u40 bij VTM en op VTM GO.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Kopen Zonder Kijken' (RTL 4)

Na het onverwachte verlies van haar man moet Jolien haar grote huis verkopen. Samen met haar zoon Tijn zoekt ze met spoed een nieuwe woning. Haar belangrijkste wens: genoeg ruimte voor haar grote en hechte gezin. Bob en Alex nemen de zoektocht over en Leonie ter Braak verrast haar.

'Kopen Zonder Kijken', om 22.25 uur bij RTL 4.

Dossiers