Profwielrenner Jelle Wallays en vriendin verwennen de duo's van kop tot teen in 'Met Vier in Bed'

woensdag 30 augustus 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

Een ontspannende fietstocht, lekkere zelfgemaakte koffie en gezellig kuieren aan het kampvuur. In een nieuwe aflevering van 'Met Vier in Bed' laten de gasten zich van kop tot teen verwennen door niemand minder dan profwielrenner Jelle Wallays en zijn vriendin Vé.

Enkele jaren geleden maakten ze hun droom waar en werd B&B KOOON geboren. 'We hebben gekozen voor een strakke, gezellige sfeer. Het is een deel van ons huis en we vinden het super tof als er ‘s avonds iemand bij ons in de zetel komt zitten', vertelt Vé. 'Jelle is vaak weg doorheen het jaar dus nu ben ik zelden tot nooit alleen thuis.'



'Met Vier in Bed', woensdag 30 augustus om 21.15 uur op VTM.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo sbs6 logo

Concertregistratie van The Streamers dat plaatsvond in de Ziggo Dome. Beelden van het concert worden afgewisseld met unieke momenten achter de schermen.

'The Streamers Live in Ziggo Dome 2026', om 20.00 uur op SBS6.

Dossiers