WK Rugby LIVE op Play Sports

donderdag 7 september 2023

Vier jaar geleden kroonde Zuid-Afrika zich tot wereldkampioen rugby. De Springboks waren de verdiende winnaar van een fantastisch tornooi in Japan.

Maar op vrijdag 8 september is die triomf helemaal vergeten, want dan begint de strijd om de hoogste eer in het rugby opnieuw, deze keer in Frankrijk.


Het belooft de spannendste en meest fascinerende editie van het wereldkampioenschap rugby ooit te worden. De openingswedstrijd tussen topfavorieten Frankrijk en Nieuw-Zeeland is al meteen een finale waard. Andere grote kanshebbers op de eindoverwinning zijn Ierland en Zuid-Afrika, maar het wordt tijdens deze editie niet alleen uitkijken naar de zwaargewichten. Landen als Fiji, Georgië, Samoa en Italië zullen hun uiterste best doen om de gevestigde waarden het vuur aan de schenen te leggen met aantrekkelijk en aanvallend rugby. ​

Het wordt een onvoorspelbaar tornooi met een waanzinnige beleving, een feest van tackles, offloads en tries. Thomas Liekens gidst je door het hele WK, absoluut niet te missen dus!

Het WK Rugby, vanaf 8 september tot de finale op 28 oktober LIVE op Play Sports.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo WNL logo

De moord op een vrouw door haar (ex-)partner is veel in het nieuws. Feetje (24) weet er alles van, want toen zij tien was, bracht haar vader haar moeder om het leven. Menen-Claire Seijkens volgt Feetje in de buurt van Arnhem en gaat met haar mee naar het verleden in Zutphen. Feetje vertelt hoe ze de herinnering aan haar moeder levend houdt en hoe ze zich verhoudt tot haar vader. Hij werd veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf, iets wat voor Feetje tot de dag van vandaag onverkwikkelijk is.

'Brandmerk', om 21.25 uur bij WNL op NPO 3.

Dossiers