'100 Dagen voor de Klas': achter de maskers

woensdag 6 mei 2020

Hoe is het om leraar te zijn? In de zesdelige documentaireserie '100 Dagen voor de Klas' gaan Tim den Besten en Nicolaas Veul aan de slag op een scholengemeenschap in Lelystad. Een enerverend avontuur van twee beginnende docenten vol emotionele ups en downs.

Tim geeft een mentorles over gescheiden ouders en daar zit niet iedereen op te wachten. Toch komen er een paar verrassende verhalen op tafel. Nicolaas wordt verrast door een heel persoonlijk bericht van een leerling uit 1 gymnasium. Hij zoekt haar op om het gesprek met haar aan te gaan.


'100 Dagen voor de Klas', donderdag 7 mei om 20.55 uur bij de VPRO op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Het drukke gezinsleven drijft Andy tot wanhoop. Voordat het gezin naar Ibiza op vakantie gaat, moeten pubers Rox en Lily nog naar de tandarts, nagelstudio en hun haar laten doen. Andy baalt ervan dat hij wordt ingezet als taxichauffeur. Nino vindt het werken in de broodjeszaak in het tankstation oersaai. Hij werkt het liefst aan zijn dj-carrière en heeft een producer ingeschakeld.

'Videoland Presenteert: Andy & Melisa', om 21.15 uur op RTL 5.

Dossiers