Voor wie alvast wil voorproeven: dit zijn de eerste beelden van 'Heel Holland Bakt'

Op de website van 'Heel Holland Bakt' staan de eerste beelden van het nieuwe seizoen. De preview laat zien hoe de bakkers zich voorbereiden op de eerste opdrachten en biedt een eerste indruk van wat kijkers vanaf zondag 8 november kunnen verwachten.
Vanaf zondag 8 november wordt er weer gestreden voor een schouderklopje van Robèrt, een tweede goedkeurend hapje van Janny én natuurlijk het Meesterbakkersspeldje. Het nieuwe seizoen van 'Heel Holland Bakt' gaat van start met bijzondere biscuit-uitdagingen. De bakkers trappen af met een fraisier, maar dan nét anders. Deze klassieker heeft traditioneel een rand van aardbeien, maar deze keer kiezen de bakkers ander fruit en een andere smaakcombinatie. Daarna volgt de technische opdracht: zes kasteeltjes, waarbij strak biscuitwerk en precisie essentieel zijn voor een goed eindresultaat. En als spektakelstuk? Een ‘Mijn Guilty Pleasure’-taart, waarbij de bakkers hun grote voorliefde verwerken in een persoonlijk bakmeesterwerk.
Afvaller
In het radioprogramma 'Goeiedag Haandrikman!' op NPO Radio 5 is elke maandag de afvaller van de week te horen, rond de klok van 07.15 uur. En hij of zij is vanaf 17.10 uur te zien bij 'Tijd voor MAX' en bakt daar, live in de keuken, een prachtig baksel.
'Heel Holland Bakt (seizoen 14)', vanaf zondag 8 november eenmalig om 20.40 uur daarna wekelijks om 20.25 uur bij MAX op NPO 1.













