'3 Op Reis' is op ontdekking in Zuid-Amerika en Frankrijk

donderdag 18 april 2024
© BNNVARA

Chris reist naar een van de minst bereisde plekken van Zuid-Amerika: Frans-Guyana. Een overzees departement van Frankrijk dat grotendeels uit regenwoud bestaat.

Chris viert carnaval in de hoofdstad Cayenne en reist daarna naar de eilandengroep Île de Salut. Een voormalige strafkolonie die bekend is van het boek Papillon over de Fransman Henri Charrière die hier ooit ontsnapte van het beruchte Duivelseiland. Daarna bezoekt Chris een Frans gezin dat midden in het regenwoud woont.


'3 op Reis', vrijdag 19 april om 20.20 uur bij BNNVARA op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Thijs maakt zich hard voor twee schrijnende gevallen. De blinde Sibel viel door broddelwerk van een glasvezelkabellegger in een meters diep gat en brak daarbij haar knie. Bijna een jaar later wordt ze nog steeds van het kastje naar de muur gestuurd. In Heerlen wordt Burney tot wanhoop gedreven, omdat hij al vijf jaar met de gemeente in de clinch ligt over het de ombouw van zijn winkelpand naar een woning.

'Recht Door Zeeman', om 20.30 uur bij RTL 5.

Dossiers