'Dijkstra & Evenblij' vanuit het Heerenlogement in Beusichem

zaterdag 30 maart 2024
Foto: BNNVARA - © Annemieke van der Togt 2021

Presentatoren Erik Dijkstra en Frank Evenblij zijn live vanuit het Heerenlogement in Beusichem, gemeente Buren. Ze praten onder meer over het verzet van inwoners en het gemeentebestuur tegen de mogelijke komst van mega-windturbines.

Ook: jonge woningzoekenden in de gemeente Buren hebben vaak het nakijken. Vrijkomende woningen zijn duur en zijn in trek bij kopers uit de Randstad. Inwoners van Beusichem hebben een plan gemaakt voor de bouw van betaalbare woningen met oog voor het dorpse karakter. Judy Baauw uit Zoelmond is één van de beste BMX’ers van het land. Zij bereidt zich voor op de kwalificatie voor de Olympische Spelen.


Harry Sacksioni is te gast. Hij woont al jaren in Lienden en wordt al jaren uitgeroepen tot beste akoestische gitarist van de Benelux. Verder: de ‘nazischat’ van Ommeren. De speurtocht naar geroofde kostbaarheden uit de Tweede Wereldoorlog zette het dorpje vorig jaar helemaal op zijn kop. En: de snuitkever bedreigt de Betuwse appels. Lies & Saar verzorgen de livemuziek.

'Dijkstra & Evenblij', tussen 19.00 en 21.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Thijs maakt zich hard voor twee schrijnende gevallen. De blinde Sibel viel door broddelwerk van een glasvezelkabellegger in een meters diep gat en brak daarbij haar knie. Bijna een jaar later wordt ze nog steeds van het kastje naar de muur gestuurd. In Heerlen wordt Burney tot wanhoop gedreven, omdat hij al vijf jaar met de gemeente in de clinch ligt over het de ombouw van zijn winkelpand naar een woning.

'Recht Door Zeeman', om 20.30 uur bij RTL 5.

Dossiers