Wie wint de eerste editie van 'Strijders'?

zondag 8 juni 2025
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2025

Onder het toeziend oog van Jeroen van Koningsbrugge zetten Ray en Dai alles op alles om hun team naar de overwinning te loodsen in een ultiem militair kampioenschap. Een competitie waar het niet alleen draait om fysieke kracht, maar ook om persoonlijke ontwikkeling, doorzettingsvermogen en teamwork.

De strijd tussen team Ray en team Dai bereikt zijn hoogtepunt. Waar de eindmissie in eerste instantie ging om het observeren van een vijandelijk bolwerk, zijn de teams inmiddels verzeild geraakt in een zoektocht naar een gegijzelde. Wie zal deze als eerste bevrijden? En wint daarmee Strijders 2025?


'Strijders', maandag 9 juni om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Net5 logo

Amanda Woods, eigenares van een reclamebureau in Zuid-Californië, heeft het uitgemaakt met haar vriend nadat hij is vreemdgegaan. Iris Simpkins is journaliste en woont op het Engelse platteland. Haar vriend heeft trouwplannen, maar niet met haar. Allebei hebben ze even genoeg van mannen en willen er met de eindejaarsfeesten even tussenuit. Via het internet komen de dames met elkaar in contact en ze beslissen twee weken van huis te ruilen. In de VS raakt Iris al snel bevriend met scenarist Arthur en componist Miles. Amanda maakt in Engeland kennis met Graham, de knappe broer van Iris.

'The Holiday', film uit 2006 met oa. Cameron Diaz en Jude Law, om 20.00 uur op NET5.

Dossiers