AVROTROS wuift het jaar uit met 'Muziekfeest van het Jaar'

vrijdag 30 december 2022
Foto: © AVROTROS 2018

Het grootste spektakel aan het eind van het jaar met muziek van eigen bodem. Van levenslied tot nederpop, van kroeghits tot de mooiste ballads, bijzondere duetten en verrassende optredens.

De show is een feest van herkenning voor jong en oud en staat bol van spectaculaire optredens en muzikale verrassingen. Zo zijn onder anderen Jan Smit, Snollebollekes, Rolf Sanchez, Emma Heesters, Mart Hoogkamer, Donnie, Paul de Leeuw, Jeroen van der Boom en Tino Martin te zien. De artiesten spelen met een groot symfonisch orkest onder leiding van Marcel Fisser.


'Muziekfeest van het Jaar', zaterdag 31 december om 22.00 uur bij AVROTROS op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Erfgenaam' (foto: RTL 4 - © RTL 2020)

Ruben stuit in een volgende zaak op een verhaal rond de Birma-spoorlijn, ook wel de Dodenspoorlijn genoemd. Tijdens zijn zoektocht maakt hij kennis met een chansonnière met avontuurlijke ouders die naar Amerika trokken voor het groots avontuur. Zal het Ruben lukken om de erfgenaam te vinden?

'De Erfgenaam', om 21.05 uur op RTL 4.

Dossiers