'Bed & Breakfast' in de Achterhoek, Twente en Utrecht

donderdag 24 september 2020

Vrijdag 25 september zendt MAX om 20.30 uur op NPO 1 weer een gloednieuwe aflevering van 'Bed & Breakfast' uit. In deze aflevering testen b&b-houders in de Achterhoek, Twente en Utrecht elkaars onderneming.

De b&b-houders slapen deze week in de bed & breakfast van Berna en Jeroen in Gelderland. De lokale weerboer vertelt hen daar meer over de stand van de natuur in de Achterhoek. In Twente begonnen Ben en Chantal een bed & breakfast naast hun huis. Eén van de kamers is geschikt voor mindervaliden. En in de provincie Utrecht kijk je vanuit de b&b van Sjaak en Ellen uit over het rivierenlandschap.


'Bed & Breakfast', vrijdag 25 september om 20.30 uur bij Omroep MAX op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Zussen' (MAX)

Paulien ontmoet haar biologische moeder Ida, maar de realisatie dat Ida haar een heel leven heeft ontnomen, doet haar meer dan ze kan toegeven en leidt tot een keiharde beslissing. Ondertussen lijken Trijn en Albert elkaar opnieuw te vinden, tot Geert zijn ultieme troefkaart inzet om zijn zin te krijgen en een bom onder hun huwelijk legt.

'Zussen', om 20.35 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers