De 538 Ochtendrun haalt een recordbedrag op

zaterdag 16 maart 2024

Zaterdag 16 maart was het zover: De 538 Ochtendrun. En wauw, wat was het een bijzondere dag. 538 deelnemers renden 5.38 kilometer in het Olympisch Stadion om geld op te halen voor sponsorloper Jeroen en het Prinses Máxima Centrum.

De missie: ieder kind met kanker genezen, met optimale kwaliteit van leven. En daar wilde 'De 538 Ochtendshow' door middel van De 538 Ochtendrun graag aan bijdragen. Er werd € 884.890 opgehaald!


De missie 'Help Jeroen naar een miljoen' is bereikt, maar dat betekent nog niet het einde! 538 gaat door voor de twee miljoen en jij kan daarbij helpen. Jeroen zijn actie om een jaar lang hard te lopen om zoveel mogelijk geld op te halen eindigt op 24 maart. Tot dan kan je een bijdrage leveren.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Rotterdam' (AVROTROS)

Stan wordt verdacht van de moord op Liesbeth Kraai. In het huis van bewaring ontmoet hij een oude bekende: Patrick Boateng, lid van de Panga Boïs. Noucha onderzoekt Stans mogelijke alibi en komt daarbij in grote problemen. Die zijn zo groot dat Dries en Carolien hun onderzoek naar een kunstroof moeten laten vallen om haar te hulp te schieten.

'Flikken Rotterdam', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers