'De Kunstdetective' op zoek naar de gedichtenbundel van Hafez

maandag 14 september 2020

Dinsdag 15 september zendt MAX om 20.25 uur op NPO 2 een gloednieuwe aflevering van 'De Kunstdetective' uit. In aflevering drie gaat Arthur Brand op zoek naar de gedichtenbundel van Hafez.

In deze aflevering van 'De Kunstdetective' gaat Arthur Brand een wedloop aan met de Iraanse geheime dienst. Die geheime dienst probeert de hand te leggen op een vermiste Perzische gedichtenbundel. Het gaat om een verzameling gedichten van Hafez uit de 15e eeuw, gestolen in München. Lukt het Arthur om deze historische schat als eerste in handen te krijgen?


'De Kunstdetective', dinsdag 15 september om 20.25 uur bij Omroep MAX op NPO 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Het drukke gezinsleven drijft Andy tot wanhoop. Voordat het gezin naar Ibiza op vakantie gaat, moeten pubers Rox en Lily nog naar de tandarts, nagelstudio en hun haar laten doen. Andy baalt ervan dat hij wordt ingezet als taxichauffeur. Nino vindt het werken in de broodjeszaak in het tankstation oersaai. Hij werkt het liefst aan zijn dj-carrière en heeft een producer ingeschakeld.

'Videoland Presenteert: Andy & Melisa', om 21.15 uur op RTL 5.

Dossiers