'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' komt live vanuit Alkmaar

zaterdag 15 maart 2025
Foto: BNNVARA - © Annemieke van der Togt 2021

Vanuit cultuurpodium de Alkenaer in Alkmaar. Presentatoren Erik Dijkstra en Frank Evenblij praten onder meer over de huisvesting van ex-gedetineerden. Stichting Exodus Nederland wil hen onderbrengen aan de Alkmaarse Westerweg, maar dat leidt tot onrust onder buurtbewoners.

Oud-wielerprof Niki Terpstra en ‘Mister Wielerbaan’ Herman Schenk zijn te gast, ze bespreken het nieuwe sportpaleis in Alkmaar met wielerbaan.


Alkmaarse cabaretier Luuk Ransijn (24) won in 2023 de prestigieuze AFK Sonneveldprijs, nu vult hij de thaterzalen met zijn debuutvoorstelling ‘Vacht’.

Azing Moltmaker, de drijvende kracht achter het grootste Beatles-museum ter wereld, bespreekt de collectie die al twintig jaar ondergebracht is in Alkmaar.

De Alkmaarse bestsellerauteur Simone van der Vlugt komt vertellen over haar nieuwe historische roman ‘Bloedlijn’.

Redactueur Els Knaapen geeft in de rubriek ‘Meer Vrouw op Straat’ een pleidooi voor een bijzondere vrouw die in de gemeente Alkmaar een straatnaam verdient.  

Burgemeester Anja Schouten wordt stevig aan de tand gevoeld in ‘De Verhoorwagen’.
Er is livemuziek van Luuk Ransijn.

'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke', zondag 16 maart tussen 20.00 en 21.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Oranjezomer' - Hélène Hendriks (SBS6)

Hélène Hendriks bespreekt met haar gasten de actualiteit en de sportzomer. Sportverslaggeefster Noa Vahle houdt u op de hoogte van het laatste nieuws rond het Nederlands elftal op het WK voetbal.

'De Oranjezomer', om 20.00 uur op SBS6.

Dossiers