'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Volendam

zaterdag 10 juni 2023
Foto: BNNVARA - © Annemieke van der Togt 2021

Erik Dijkstra en Frank Evenblij zijn in restaurant Smit-Bokkum in Volendam. Als het aan het kabinet ligt, wordt er de komende jaren nog veel meer en langer naar gas geboord vlak boven deze gemeente.

Maar bewoners en gemeenteraad komen in verzet. Het gaat in de uitzending ook over de bijzondere kunstcollectie van het beroemde Hotel Spaander, dat al maanden niet te bezoeken is omdat het hotel om onduidelijke redenen gesloten is. En is bouwen in natuurgebied De Purmer nu wel zo’n goed idee? Bewoners met een hart voor het gebied leggen uit waarom ze daar mordicus tegen zijn.


Burgemeester Lieke Sievers neemt plaats in de Verhoorwagen, Jan ‘Vik’ Schilder en Jan ‘Pitjes’ Smit vertellen over de Volendamse bijnamen en er is livemuziek van de Volendamse zanger P.J.M. Bond.

'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke', zondag 11 juni tussen 21.00 en 23.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL logo

De tienjarige Peter vindt het leuk dat zijn opa, wiens vrouw pas overleden is, bij hem komt inwonen. Er is echter wel één groot minpunt: opa is slecht ter been en kan dus niet in de gastenkamer verblijven want die bevindt zich op zolder. Opa zal in Peters kamer moeten slapen en Peter wordt verbannen naar de zolder. Daarop besluit de jongen zijn opa de oorlog te verklaren, maar die is niet van plan om zomaar met zich te laten sollen.

'The War With Grandpa', film uit 2020 met oa. Robert De Niro, om 20.00 uur op RTL 7.

Dossiers