Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'

vrijdag 12 juli 2024

In 'FM op 5' aandacht voor het concert van Aretha Franklin in het Concertgebouw van Amsterdam uit 1968. Dat wordt zaterdagavond door de BBC uitgezonden.

Felix Meurders belt met cameraman Rein Richters, die destijds het concert heeft gefilmd. Luisteraar Gé vertelt over zijn ontmoeting met Barbra Streisand. Hij kreeg onverwacht VIP-tickets voor haar concert in de Ziggo Dome, nadat hij naar later bleek de tourmanager van Barbra een lift naar haar hotel had gegeven. En het verhaal achter het onverwachte hitsucces van Manke Nelis in 1987 met Kleine Jodeljongen. Felix praat met zijn accordeonist van toen: Eddy Hoorenman. De wekelijkse hommage aan een Franse Chansonnier van Paul Boerboom gaat deze week over de zangeres Barbara.


'FM op 5', zaterdag 13 juli tussen 10.00 en 12.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 5.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 8 logo RTL8

Ruben belandt zowel in een klooster als in een oude gevangenis. Wat hebben deze twee plekken te maken met de familiegeschiedenis van de familie Vuurpijl? Verder ontcijfert Ruben ook brieven die geschreven werden door een soldaat in krijgsgevangenschap. Mieke vond ze in het huis van haar vader en wil ze graag terugbezorgen aan de nabestaanden van de man.

'De Erfgenaam', om 20.25 uur op RTL 8.

Dossiers