Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2

vrijdag 13 september 2024
Foto: BNNVARA - © Linda Stulic 2020

Amerikadeskundigen Laila Frank en Bernard Hammelburg bundelen hun kennis in de Amerikaanse Verkiezingsshow. Het regeerprogramma van kabinet Schoof is bekend, en dinsdag horen we hoe het betaald wordt, met Kamerleden die vooruitblikken op de plussen en minnen.

De RK Veulpoepers BV zijn terug om met linkse gezelligheid de gure rechtse wind te trotseren, geleid door frontman Zjef Naaijkens. Duiker Peter van Rodijnen brengt de Noordzee in beeld in de film 'De Wilde Noordzee'. Huisarts Mirjam Willemsen schrijft over het stervensproces van haar patiënten en hoe haar eigen ziekte haar werk beïnvloedt.


'Spijkers met Koppen', zaterdag 14 september tussen 12.00 en 14.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo sbs6 logo

Broer en zus Dion en Chanine liggen totaal in de clinch met hun stiefmoeder Tineke om de erfenis van hun vader. Vader Rein is een echte familieman, maar dan krijgt hij een nieuwe vriendin, Tineke, en neemt het contact met zijn kinderen af. Chanine en Dion mogen hun stiefmoeder niet. Zij stellen dat Tineke hun vader bewust bij zijn familie wilde weghouden, zelfs toen hij ernstig ziek werd. Ze zitten nog steeds vol woede en willen het liefst nooit meer iets met hun stiefmoeder te maken hebben. Maar ja, ze hebben nog een erfenis met elkaar te verdelen. Waar zijn hun vaders persoonlijke spullen? Zijn trouwring? Waar blijven de legaten die hij hen naliet? En mag Tineke eigenlijk wel in het huis van hun vader blijven wonen? Dennis van der Geest gaat op zoek naar antwoorden, samen met erfrechtdeskundige Johanna Six. Ook gaat hij langs bij Tineke.

'Waar Is Mijn Erfenis?', om 20.30 uur op SBS6.

Dossiers