Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2

vrijdag 4 oktober 2024
Foto: BNNVARA - © Linda Stulic 2020

Microbiologen Eline van Bloois en Thomas Swierts houden van de kleinste levende wezens op aarde; de microben. Wat zijn de gevolgen van de aanval van Iran op Israël voor het Midden-Oosten?

Gemeenteraadslid voor de PvdA Haarlem en Iraniër Matin Abbasi vertelt wat de rol van Iran in de oorlog is. We vieren Roze Ouderendag met regenboogsenioren Wies (81), Mark (64) en Marjet (72). Kalle Slaap repareert oude Omega’s en roestige Rolexen, ook als daar een luchtje aanzit. Parawielrenner Tristan Bangma beleefde een gouden sportzomer. Maar dit weekend vraagt hij aandacht voor eetstoornissen in de wielersport.


Nynke de Jong en Esther Groenenberg gaan het theater in met hun voorstelling ‘Het Leven: een handleiding’. Tot slot is er live muziek van Boaz, het cabaret is in handen van Kiki Schippers, Ruud Smulders, Martijn Kardol en Shariff Nasr en de column is van Hans Sibbel.

'Spijkers met Koppen', tussen 12.00 en 14.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Doorblader onze nieuwsberichten en kom alle nieuwtjes uit televisieland te weten!

Dossiers