Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2

vrijdag 14 februari 2025
Foto: BNNVARA - © Linda Stulic 2020

'Spijkers met Koppen' zendt deze zaterdag uit vanuit de Leidse Schouwburg vanwege de finale van het Leids Cabaret Festival! Bob Koomen, Yara Piekema en David van Rosmalen staan in de finale van het festival en geven alvast een voorproefje.

Karim Amghar schreef ‘Maar dat begrijp jij toch niet’, over de structurele onderwaardering van mbo’ers. Samen met mbo-studenten Twan en Allister legt hij uit hoe onterecht dat is. Volgende week verruilt Armin van Buuren zijn kleine studio voor Ahoy Rotterdam tijdens zijn wereldberoemde ‘A State of Trance’.Trump wil op zijn Trumps een einde maken aan de oorlog in Oekraïne. Heeft de EU daar iets tegenin te brengen? Dat weet Michal van den Toorn van de podcast ‘Make Europe Great Again’.


Ingrid de Bruin en Bram Langeveld praten over hun nieuwe boek ‘De Reuzenkopbever’ en nemen je mee in de wereld van fossielen. In de podcast ‘Na Het Applaus’ praat Ruben van Haften met theatermakers direct na hun optreden. Hoe stap je uit je rol? En hoe lang duurt de rush? Dat vraagt hij ook aan Klaas van der Eerden.

Op het podium staan twee Leidse bands: De Nachtelijke Escapades en Antje Krook.

'Spijkers met Koppen', zaterdag 15 februari tussen 12.00 en 14.00 uur bij BNNVARA NPO Radio 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo KRO-NCRV logo

Terwijl de laatste Nederlandse kisten opstijgen, blijven honderden Afghanen radeloos achter. Onder hen ook Mursal. Dan begint een nieuwe strijd. Ver weg van de camera's spannen zij vanuit hun schuilplaatsen rechtszaken aan tegen de staat die hen achterliet. Is de cirkel van loyaliteit definitief verbroken, of komt er alsnog gerechtigheid?

'Holland Gate', om 20.25 uur bij de KRO-NCRV op NPO 2.

Dossiers