Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2

vrijdag 12 september 2025
Foto: BNNVARA - © Linda Stulic 2020

MAGA-koning Trump bezoekt komende week VK-koning Charles. Trouw-correspondent Niels Posthumus dook in het leven van de Britse vorst. Zit Charles te wachten op de komst van Trump?

Verder: Patrick van den Hanenberg bundelde 35 jaar stand-upcomedy in Nederland in het boek Stand-up and Fight. Comedytrain-lid van het eerste uur Eric van Sauers praat mee. Het afval rijst de containers uit in Den Haag, ondanks enorme investeringen. Wat nu? We vragen het wethouder Arjen Kapteijns en Hart voor Den Haag-raadslid Carlos Martinez van Andel. Bomen uit het Vondelpark jammen, dankzij Bert Barten, samen met 600 tulpen en lelies. Bij ons hoor je hoe hij dit voor elkaar krijgt. Karel Hendriks (Artsen zonder Grenzen) en Mohammed Mohandis (GroenLinks-PvdA) over de weigering van de Kamer om zieke kinderen uit Gaza naar Nederland te halen. Op het podium staat Trijntje Oosterhuis en krijgen wij een voorproefje van het album 'Love's in Need of Love Today', haar ode aan Stevie Wonder! 


'Spijkers met Koppen', zaterdag 13 september tussen 12.00 en 14.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 2 logo

Wanneer Bert Brunninkhuis in 2009 langs een geitenboerderij fietst, raakt hij besmet met Q-koorts. Hij wordt doodziek en moet zijn leven opnieuw opbouwen. Bert vindt dat de overheid te laat ingreep en dat hij niet op tijd gewaarschuwd is voor de gevaren van Q-koorts, terwijl de risico's volgens hem al bekend waren bij de overheid. Samen met bijna driehonderd anderen spant hij een rechtszaak aan tegen de staat.

'Goliath', om 20.30 uur bij HUMAN op NPO 2.

Dossiers