Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2

vrijdag 21 november 2025
Foto: BNNVARA - © Linda Stulic 2020

Vanuit Café Florin in Utrecht neemt Sarah Janneh in 'BRABO LEONE' luisteraars mee naar haar tijgerprintjes jeugd in Brabant en haar roots in Sierra Leone.

Journalist Arnaud De Decker is net terug uit de Donbas-regio. Hij vertelt hoe Oekraïne een nieuwe oorlogswinter ingaat. In 'Haar man wordt een vrouw' laten Julia en Esther Haarman zien hoe zij samen de transitie van Julia doormaken. Abel van Gijlswijk ageert in 'Chaotisch denken voor gevorderden' tégen het gebruik van gezond verstand. In 'Tussen Toen en TikTok' praten grootouders en kleinkinderen met elkaar over het nieuws en hoe zij daarnaar kijken. En op het podium staat Jonathan Jeremiah!


'Spijkers met Koppen', zaterdag 22 november tussen 12.00 en 14.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Waar Debbie en Paul eerder voor een dichte deur stonden, kan de bezichtiging van een mogelijk nieuw droompaleis nu wél plaatsvinden. In Nederland maken Demi en Daniël zich klaar voor de hereniging met Elisa en Jurgen in Spanje. Jacobien en Arjen bezoeken met het hele gezin de Italiaanse stad Monopoli. Rob en Julia zijn druk met diverse projecten in en rondom hun finca op Ibiza.

'Daar Gaan Ze Weer', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers