Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2

vrijdag 16 januari 2026
Foto: BNNVARA - © Linda Stulic 2020

Spook gezien, maar je twijfelt tussen Domesticus regularis of Domesticus turbulent? Lees Spookologie, een veldgids voor spoken en geesten in de Lage Landen.

Negin Nafissi en Matin Abassi over de dodelijke protesten in Iran en de hoop voor de toekomst. Jan Denneman probeert op social media aan het licht te brengen dat we allemaal te weinig daglicht zien. Venus Williams doet op haar 45e nog een keer mee aan de Australian Open. We blikken erop vooruit met Marcella Mesker. De pil gaf vrouwen regie over hun leven, maar er komt steeds meer kritiek. Focus, het wetenschapsprogramma van de NTR zocht het uit.


Volgens Helga van Leur moeten we afstappen van dat het klimaat een losstaand ding is. Zij schuift aan en vertelt wat jij er zelf aan kan doen!

Wodan Boys staan op het podium.

'Spijkers met Koppen', tussen 12.00 en 14.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Waar Debbie en Paul eerder voor een dichte deur stonden, kan de bezichtiging van een mogelijk nieuw droompaleis nu wél plaatsvinden. In Nederland maken Demi en Daniël zich klaar voor de hereniging met Elisa en Jurgen in Spanje. Jacobien en Arjen bezoeken met het hele gezin de Italiaanse stad Monopoli. Rob en Julia zijn druk met diverse projecten in en rondom hun finca op Ibiza.

'Daar Gaan Ze Weer', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers