Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1

zaterdag 22 maart 2025
Foto: © BNNVARA 2022

Hoe gaat het met de ringslangen? We nemen een kijkje in oude broeihopen. De eeuwenlange relatie tussen schaap en mens. Welke mussensoorten komen er wereldwijd allemaal voor?

En verder: dagpauwoog, mossen in het voedselbos, klaver in plaats van kunstmest, vogels tellen in de Korendijkse Slikken, onderzoek naar de Aziatische olifanten en grondbeleid. De column is deze week van Bibi Dumon Tak.


'Vroege Vogels', zondag 23 maart van 7.00 tot 10.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Waar Debbie en Paul eerder voor een dichte deur stonden, kan de bezichtiging van een mogelijk nieuw droompaleis nu wél plaatsvinden. In Nederland maken Demi en Daniël zich klaar voor de hereniging met Elisa en Jurgen in Spanje. Jacobien en Arjen bezoeken met het hele gezin de Italiaanse stad Monopoli. Rob en Julia zijn druk met diverse projecten in en rondom hun finca op Ibiza.

'Daar Gaan Ze Weer', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers