Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1

zaterdag 27 juni 2026
Foto: © BNNVARA 2022

Flamingo's zijn in Nederland allang geen bijzonderheid meer. In de Grevelingen zie je ze volop, meestal afkomstig uit een mysterieuze kolonie net over de Duitse grens.

BNNVARA maakte vorig jaar een documentaire over Jesse, die in Oekraïne omkwam nadat hij zich in 2022 had ingezet voor vrede en vrijheid. Zijn laatste wens: met zijn nalatenschap landbouwgrond aankopen en die teruggeven aan de natuur. Wij gingen er kijken. Verder in Vroege Vogels een mini-college over onweer, we gaan insecten tellen in drijvende tuinen en de column is van Bibi Dumon Tak.


'Vroege Vogels', zondag 28 juni tussen 7.00 en 10.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Radio Veronica logo

Eddie ziet geesten bij het water waardoor iedereen denk dat hij gek wordt. Ondertussen komt Hobie erachter dat een vriendin haar hond moet laten inslapen en hij besluit haar te helpen.

'Baywatch', om 20.00 uur op Veronica.

Dossiers