'FM op 5' zit zaterdag weer vol muzieknieuws

vrijdag 7 november 2025

Felix Meurders heeft een gesprek over Jeff Buckley. Over hem gaat de documentaire 'It's Never Over Jeff Buckley' in de Nederlandse première op het IDFA. Felix praat met muzikant Pieter Peirsman die de muziek van Buckley tot in de puntjes beheerst.

Verder een gesprek met bassist Alan Gevaert over zijn tijd in de groep ‘Twee Belgen’, die in de jaren ’80 meegolfden op de new wave. En Peter te Bos is met zijn band ‘Claw Boys Claw’ bezig aan een afscheidstournee. Hij vertelt over de Evergreen waar zijn hart het snelst van slaat.


'FM op 5', zaterdag 8 november tussen 10.00 en 12.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 5.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sint & De Leeuw' (Omroep MAX)

Het is weer tijd voor het heerlijkste avondje van het jaar. Traditiegetrouw ontvangt Paul de Leeuw ook dit jaar Sinterklaas in de studio. Samen verrassen zij mensen met onverwachte cadeautjes en laten ze hartverwarmende verzoeken in vervulling gaan.

'Sint & De Leeuw', om 20.35 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers