Hanneke de Jonge is de nieuwe stem van 'Met het Oog op Morgen'

zondag 11 februari 2024

Hanneke de Jonge is de nieuwe stem van 'NOS Met het Oog op Morgen'. Tijdens een speciale feestelijke uitzending van 'Het Oog' vanuit Desmet Studio's in Amsterdam werd de winnaar bekendgemaakt.

Hanneke de Jonge wordt de opvolger van Hans Hogendoorn (76) die sinds de allereerste aflevering - 48 jaar geleden - de stem was van zowel de iconische intro als de rubrieksaankondigingen.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL logo

De tienjarige Peter vindt het leuk dat zijn opa, wiens vrouw pas overleden is, bij hem komt inwonen. Er is echter wel één groot minpunt: opa is slecht ter been en kan dus niet in de gastenkamer verblijven want die bevindt zich op zolder. Opa zal in Peters kamer moeten slapen en Peter wordt verbannen naar de zolder. Daarop besluit de jongen zijn opa de oorlog te verklaren, maar die is niet van plan om zomaar met zich te laten sollen.

'The War With Grandpa', film uit 2020 met oa. Robert De Niro, om 20.00 uur op RTL 7.

Dossiers