Jan en Cisca maken vierde seizoen van 'De Geboden van Slagter en Dresselhuys'

zaterdag 4 november 2023
Foto: Omroep MAX - © Roland J Reinders 2023

Jan Slagter en Cisca Dresselhuys zijn terug! Vanaf zondag 5 november verschijnen er wekelijks nieuwe afleveringen van 'De Geboden van Slagter en Dresselhuys'.

Het duo spreekt voor hun podcast met ex-gereformeerde gasten over hoe het geloof hun levens heeft veranderd en nog steeds beïnvloedt. Ook zijn er anekdotes, wordt er gelachen en komen de actualiteiten aan bod. De eerste gasten voor het vierde seizoen zijn inmiddels bekend; filosoof en ex-Denker des Vaderlands Marli Huijer, modeontwerper Mart Visser en schrijfster Franca Treur.


Als op zondagmorgen de kerkklokken luiden, verschijnt er een nieuwe aflevering in de podcastfeed van 'De Geboden van Slagter en Dresselhuys'. Daarin komt een keur aan onderwerpen voorbij. Jan en Cisca spreken in De Grote Kerk van Hilversum over het geloof, de ontkerkeling van Nederland(ers) en hun gereformeerde jeugd. Ook actualiteiten worden niet geschuwd. In elke aflevering doet het duo dat met een andere gast, die ook een eigen elfde gebod meebrengt.

Opname met publiek
Op vrijdag 17 november kan publiek bij de opnames van 'De Geboden van Slagter en Dresselhuys' aanwezig zijn. In de Grote Kerk in Hilversum sluiten Jan en Cisca de serie af, samen met gasten Elco Brinkman en Janneke Brinkman-Salentijn. En er is samenzang met het Johannes de Heer Mannenkoor van Martin Mans. Opname bijwonen? Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden door te mailen naar podcast@omroepmax.nl.

'De Geboden van Slagter en Dresselhuys', vanaf zondag 5 november elke week een nieuwe aflevering, te beluisteren via de gratis NPO Luister-app.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL logo

De tienjarige Peter vindt het leuk dat zijn opa, wiens vrouw pas overleden is, bij hem komt inwonen. Er is echter wel één groot minpunt: opa is slecht ter been en kan dus niet in de gastenkamer verblijven want die bevindt zich op zolder. Opa zal in Peters kamer moeten slapen en Peter wordt verbannen naar de zolder. Daarop besluit de jongen zijn opa de oorlog te verklaren, maar die is niet van plan om zomaar met zich te laten sollen.

'The War With Grandpa', film uit 2020 met oa. Robert De Niro, om 20.00 uur op RTL 7.

Dossiers