Kees van Kooten leest 'Nationale Voorleeslunchverhaal' voor bij MAX

donderdag 1 oktober 2020

Op de Nationale Ouderendag, vrijdag 2 oktober, zendt MAX om 12.15 uur op NPO 1 het 'Nationale Voorleeslunchverhaal' uit. Dit keer is schrijver Kees van Kooten in de pen geklommen om het verhaal van 2020 te schrijven.

En extra leuk: Kees van Kooten leest het verhaal zélf voor!


Kees van Kooten leest zijn zelfgeschreven verhaal Een rooie brandweerauto voor bij MAX. Centraal staan twee ex-geliefden en tevens ouders, die nog altijd één passie delen: verhalen. Ze doen niets liever dan boeken verslinden en hun zoontje voorlezen.

De Nationale Voorleeslunch, die dit jaar voor de achtste keer plaatsvindt, laat zien dat voorlezen een prettige en verbindende activiteit kan zijn. Het voorlezen van een verhaal geeft ontspanning en is vaak een aanleiding om met elkaar te praten of herinneringen op te halen. Het is dit jaar voor het eerst dat MAX het 'Nationale Voorleeslunchverhaal' uitzendt.

De Nationale Voorleeslunch
De Nationale Voorleeslunch is een initiatief van de Leescoalitie. Sinds 2013 werken bibliotheken, buurthuizen en zorginstellingen door het hele land samen om op Nationale Ouderendag een Voorleeslunch voor ouderen te organiseren.

'Nationale Voorleeslunch met Kees van Kooten', vrijdag 2 oktober om 12.15 uur op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Het drukke gezinsleven drijft Andy tot wanhoop. Voordat het gezin naar Ibiza op vakantie gaat, moeten pubers Rox en Lily nog naar de tandarts, nagelstudio en hun haar laten doen. Andy baalt ervan dat hij wordt ingezet als taxichauffeur. Nino vindt het werken in de broodjeszaak in het tankstation oersaai. Hij werkt het liefst aan zijn dj-carrière en heeft een producer ingeschakeld.

'Videoland Presenteert: Andy & Melisa', om 21.15 uur op RTL 5.

Dossiers