'Keuringsdienst van Waarde' over natuurwijn

woensdag 23 november 2022

Ooit was wijn een doodsimpel druivendrankje. Toen ging men er ingewikkeld mee doen. En nu is er weer wat nieuws: wijn als de doodsimpele drank van ooit.

Natuurwijn staat er op kekke etiketten. Stoere sommeliers zweren erbij. Bij eigenwijze slijters zijn de flessen niet aan te slepen. Want natuurwijn zou pure wijn zijn. Met zo min mogelijk bemoeienis van de mens. Wijn, zo uit de natuur. Maar wanneer is wijn natuur en wanneer niet? 'Keuringsdienst van Waarde' neemt een duik in natuurlijk druivennat en komt met een kater thuis.


'Keuringsdienst van Waarde: Natuurwijn', donderdag 24 november om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Augurkenkoning' (RTL 4)

Oos gaat met zijn zoons op werkbezoek naar het grootste augurkenfestival in Pittsburgh, Pennsylvania. Maar Oos is flink ziek. En alsof dat niet erg genoeg is, zijn de koffers niet meegekomen. Dus is het eerste wat de mannen doen, kleding en ondergoed shoppen. Terwijl de Augurkenkoning zich met zijn prinsen onderdompelt in Amerikaanse augurkengekkigheid, houden de mannen in Amsterdam de fabriek draaiende.

'De Augurkenkoning', om 20.30 uur op RTL 4.

Dossiers