Knallend het nieuwe jaar in met de 'Top 4000 Major Mix'!

donderdag 29 december 2022

Ook nog zo aan het nagenieten van de 'Top 4000'? Goed nieuws: Radio 10 gaat knallend het nieuwe jaar in met de 'Top 4000 Major Mix'! Al het beste van de grootste hitlijst aller tijden komt weer voorbij in een mix van 98 platen, gemaakt door Gert Jan Kuipers.

Zaterdag 31 december hoor je de 'Top 4000 Mayor Mix' vanaf 18.00 uur! op Radio 10!


Zorg je ervoor dat de champagne koud staat, de oliebollen zijn ingeslagen en de radio op 10 staat? Dan wordt het gegarandeerd een onvergetelijke jaarwisseling. Op naar 2023!

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bed & Breakfast' (foto: © Omroep MAX 2020)

We beginnen bij Nicoline en Danny in West-Friesland. Zij hebben een oud schoolgebouw omgebouwd tot een bed and breakfast. Daarna zijn de deelnemers te gast in Friesland bij Rixt en Klaas. Tot slot bezoeken ze Theo en de Russische Anna op een Waddeneiland. Het stel runt een B&B in een honderd jaar oude stolpboerderij.

'Bed & Breakfast', om 20.35 uur bij Omroep MAX op NPO 1.

Dossiers