Luister zaterdag naar 'FM op 5'

vrijdag 28 februari 2025

Wim Kersten was het hele jaar door schoenverkoper, maar met carnaval schudde hij krakers als 'Bloemetjegordijn' en 'Bij Ons Staat Op De Keukendeur' uit zijn mouw en trad hij op met 'De Viltjes'. Felix belt met zijn zoon Willem-jan Kersten.

Verder vertelt klimaatactivist Hannah Prins welk lied van Bob Dylan het meeste indruk op haar maakte bij het zien van de film ‘A Complete Unknown’, herinneringen van een luisteraar aan een concert van Leo Sayer en een vooruitblik op het intieme concert dat Mumford and Sons geven in de Melkweg op 5 maart. Felix belt met de mannen van ‘The Hillbilly Moonshiners’, die Europa plat hebben gespeeld als Mumford and Sons tributeband.


'FM op 5', zaterdag 1 maart tussen 10.00 en 12.00 uur bij BNNVARA op NPO Radio 5.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Waar Debbie en Paul eerder voor een dichte deur stonden, kan de bezichtiging van een mogelijk nieuw droompaleis nu wél plaatsvinden. In Nederland maken Demi en Daniël zich klaar voor de hereniging met Elisa en Jurgen in Spanje. Jacobien en Arjen bezoeken met het hele gezin de Italiaanse stad Monopoli. Rob en Julia zijn druk met diverse projecten in en rondom hun finca op Ibiza.

'Daar Gaan Ze Weer', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers