'Radar' maandag over de salderingsregeling en hospitacontracten

zondag 18 februari 2024
Foto: AVROTROS © Elvin Boer 2023

De salderingsregeling blijft voorlopig bestaan. Dat klinkt gunstig voor bezitters van panelen en mensen die nog willen investeren in zonne-energie.

Ongunstig voor de overheid en energieleveranciers, die respectievelijk belasting en inkomsten mislopen. Energieleveranciers lijken nu al creatief te zijn door op een andere manier kosten in rekening te brengen bij zonnepaneelbezitters. Hoe ver mogen energieleveranciers hierin gaan? En belangrijker, wie gaat de regels bepalen? De Consumentenbond reageert in de studio.


Kitty Melse verhuurt een kamer aan een jonge vrouw die moeilijk aan een woning komt na haar tijd in de jeugdzorg. Als dit bekend wordt bij Obvion, haar hypotheekverstrekker, wil deze gelijk de hypotheek afgelost zien. Het verhuren van een kamer in een koopwoning mag officieel niet. Waarom handelt Obvion op deze manier en hoe gaan andere banken hiermee om? Fons duikt in de problemen rond hospitacontracten.

'Radar', maandag 19 februari om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo sbs6 logo

Concertregistratie van The Streamers dat plaatsvond in de Ziggo Dome. Beelden van het concert worden afgewisseld met unieke momenten achter de schermen.

'The Streamers Live in Ziggo Dome 2026', om 20.00 uur op SBS6.

Dossiers