Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2

maandag 23 maart 2026
Foto: Powned - © Wessel de Groot 2023

Naar aanleiding van het persoonlijke statement dat Ruud de Wild vandaag in zijn radioprogramma 'De Wild In De Middag' op NPO Radio 2 heeft gedeeld zal hij deze week niet te horen zijn op deze zender.

Naar verwachting zal hij volgende week maandag zijn werkzaamheden weer oppakken. Ruud wordt de komende dagen vervangen door Eddy Keur.


De Wild reageerde in zijn uitzending op het 'slechte interview' dat hij laatst had met Julie Ng. Daar kwam veel kritiek op. Nu bleek dat naar aanleiding van het gesprek hij doodsbedreigingen kreeg en ook zijn kinderen betrokken raakten, was voor de Wild de maat vol. Na een statement dat hij aan het begin van de uitzending maandag voorlas, verliet hij de studio.

PowNed-voorzitter Dominique Weesie begrijpt de reactie van zijn dj en vindt zelfs dat 'de makers van de film mogen zo langzamerhand wel excuses aan Ruud gaan maken'.

Binnenkort is er een gesprek tussen de filmmakers, Ng, PowNed en de NPO.

Persbericht PowNed - eigen bericht - AD
https://www.powned.tv/
Meer artikels over PowNed

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 2 logo

De aftrap van het schooljaar gaat gepaard met de nodige spanning; dit jaar moet het gaan gebeuren en niet iedereen lijkt er klaar voor. Zo is het maar de vraag of Rick op tijd terug is van een dj-klus in het buitenland. En Django, havo 5-leerling van Roy, lijkt zijn traditie van te laat komen nog niet te hebben opgegeven.

'De Klas van '26', om 20.25 uur bij de EO op NPO 2.

Dossiers