'Vroege Vogels' bezoekt de Rijnstrangen

vrijdag 3 juni 2022

Van boven lijkt het nog een rivierengebied, maar het water van de Rijn stroomt in de Rijnstrangen al lang niet meer. Steeds meer rietmoeras ontstaat hier, met een aantrekkingskracht op allerlei vogels.

Menno sluipt met het krieken van de dag door het riet en heeft een wel heel bijzondere ontmoeting met de buidelmees. Ondertussen speurt Willemijn urenlang naar de bever, met succes! Vanuit het water zijn de libellen massaal aan het uitsluipen en de eerste zwarte sterns arriveren bij hun nestvlotjes, de dode rivierarm ademt leven!


'Vroege Vogels', zaterdag 4 juni om 19.45 uur bij BNNVARA op NPO 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Augurkenkoning' (RTL 4)

Oos gaat met zijn zoons op werkbezoek naar het grootste augurkenfestival in Pittsburgh, Pennsylvania. Maar Oos is flink ziek. En alsof dat niet erg genoeg is, zijn de koffers niet meegekomen. Dus is het eerste wat de mannen doen, kleding en ondergoed shoppen. Terwijl de Augurkenkoning zich met zijn prinsen onderdompelt in Amerikaanse augurkengekkigheid, houden de mannen in Amsterdam de fabriek draaiende.

'De Augurkenkoning', om 20.30 uur op RTL 4.

Dossiers