'Vroege Vogels' is zondag in het Solleveld

zaterdag 10 oktober 2026
Foto: BNNVARA - © ReneÌ� Nijhuis 2026

Ingeklemd tussen Den Haag, het Westland en de zee ligt Solleveld: een uniek duingebied waar ook drinkwater wordt gewonnen. Het team gaat snorkelend door de infiltratiekanalen en tellend door de duizenden jaren oude duinen van het waterwingebied.

Dit stukje kust wordt beschermd door de Zandmotor. Daar kruipt het team over de grond op zoek naar fossielen en turen ze over de opgespoten zandvlaktes naar kustvogels. Tussen de wilde golven zijn kustvissen te zien die allemaal tussen de benen van nietsvermoedende badgasten zwemmen.


'Vroege Vogels', zondag 11 oktober om 19.25 uur bij BNNVARA op NPO 2.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Een Jaar in Vogelvlucht' (MAX)

Van de nieuwjaarsduik tot carnaval en rietsnijden, Huub verkent winterse tradities en hun betekenis. Over gezondheid, saamhorigheid, vakmanschap en slimme manieren om gebruiken levend te houden tijdens de wintermaanden.

'Een Jaar in Vogelvlucht', om 20.30 uur bij MAX op NPO 2.

Dossiers