Woensdag in 'Foodtruck Gezocht': vader Patrick en zoon Siemen

dinsdag 21 juli 2020

In 'Foodtruck Gezocht' gooien mensen het roer volledig om en starten een foodtruck. Sommigen zeggen hun baan op, anderen gaan voor het grote geld en weer anderen willen uit de WW of simpelweg iets nieuws in hun leven.

Ze gaan op zoek naar een foodtruck en een goed concept om hun droom te verwezenlijken. Er staat veel op het spel, want ze moeten hun geld nu verdienen met de foodtruck. Dat gaat niet zonder slag of stoot.


De grote droom van vader Patrick en zoon Siemen is om samen een foodtruck op te zetten. Het enige probleem is dat ze weinig ervaring hebben in koken en de mannen ook niet erg handig zijn in klussen om hun foodtruck naar wens te verbouwen. Kunnen de mannen zonder deze ervaring toch een succesvolle foodtruck runnen?

'Foodtruck Gezocht', woensdag 22 juli om 21.30 uur bij AVROTROS op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bureau Onrecht' (SBS6)

We gaan achter een man aan die zonder scrupules iedereen om hem heen oplicht. Zijn slachtoffers koken inmiddels van woede. En: het doek valt voor een schimmige dropshipper die zich online voordoet als geslaagde ondernemer.

'Bureau Onrecht', om 20.30 uur op SBS6.

Dossiers