Actrice Leah Thys ('Thuis') in ziekenhuis met corona

woensdag 5 mei 2021

Leah Thys (75), in Vlaanderen wereldberoemd als Marianne in 'Thuis', levert in het ziekenhuis strijd tegen het coronavirus. Dat meldt VRT NWS. Enkele dagen geleden verloor de actrice nog haar echtgenoot, Jos De Man, aan de gevolgen van het virus.

Dat Leah Thys in het ziekenhuis is beland met corona heeft gevolgen voor de opnames van de seizoensfinale van 'Thuis'. Producer Hans Roggen meldt dat momenteel bekeken wordt of de scenario's voor de seizoensfinale moeten aangepast worden. 'Iedereen van 'Thuis', voor en achter de schermen, leeft intussen erg met Leah mee', zegt hij bovendien nog bij VRT NWS.


Het is niet duidelijk waar Leah, én haar echtgenoot, de besmetting met corona hebben opgelopen. De 'Thuis'-producer stelt dat de coronamaatregelen op de set van de Eén-soap zeer strikt worden toegepast.

Bron: VRT NWS

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Het drukke gezinsleven drijft Andy tot wanhoop. Voordat het gezin naar Ibiza op vakantie gaat, moeten pubers Rox en Lily nog naar de tandarts, nagelstudio en hun haar laten doen. Andy baalt ervan dat hij wordt ingezet als taxichauffeur. Nino vindt het werken in de broodjeszaak in het tankstation oersaai. Hij werkt het liefst aan zijn dj-carrière en heeft een producer ingeschakeld.

'Videoland Presenteert: Andy & Melisa', om 21.15 uur op RTL 5.

Dossiers