Dina Tersago verrast door haar zoontje Isak aan de drums in 'JAMES & co'

maandag 19 januari 2026
Foto: Play - © Play Media 2026

Deze keer brengt JAMES & co opnieuw drie bijzondere gasten bij elkaar: Dina Tersago, Sven de Leijer en Elodie Gabias. Dina Tersago haar nieuwe hobby, samen drummen met haar zoon Isak, blijkt de perfecte inspiratie voor een unieke act in de studio.

Samen met Dina haar obsessie voor Madonna, ontstaat er een onvergetelijk moment. De absolute kers op de taart? Een bijzondere special act van haar eigen zoontje Isak.


Elodie Gabias blikt terug op haar verleden in de hockeywereld en wordt verrast met haar eigen dating show: 'Wie wordt de chérie van Elodie?'. Sven de Leijer mag dan weer een lang gekoesterde droom waarmaken en ontpopt zich tot goochelaar en tot slot keert Dina terug naar haar Italiaanse roots.


'JAMES & co', maandag 19 januari om 21.15 uur op Play en in de app van Play.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Kees spreekt vijf Nederlandse mannen die allemaal slachtoffer zijn van één en dezelfde Tinder Swindler. Het spoor naar deze oplichtster in de liefde leidt naar Athene. Na een pittige confrontatie besluit zij Kees een interview te geven.

'Kees van der Spek Ontmaskert', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers