Dit is het nieuwe appartement van Hanne & Quinten in 'Familie'

maandag 9 mei 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2021

Deze maand verwelkomt 'Familie' twee splinternieuwe decors. Naast het grote studentenhuis dat op maandag 23 mei wordt geïntroduceerd, krijgen de kijkers ook vanavond al een heel nieuwe arena te zien.

Hanne (Margot Hallemans) en Quinten (Maxime De Winne) zoeken samen met hun zoontje Gaston immers de rust en privacy op van een eigen appartement en pakken in de aflevering van vanavond de eerste dozen uit. Actrice Margot Hallemans geeft in absolute primeur alvast een rondleiding in het nieuwe appartement, dat één en al gezelligheid uitstraalt. 'Ik voel mezelf er al helemaal thuis!', klinkt het.



'Familie', elke weekdag om 20.00 uur bij VTM en op VTM GO.


Lees ook:
'Familie': week 19 (2022) - PREVIEW
'Familie' verwelkomt splinternieuw decor: groot studentenhuis voor Louise, Jelle, Kato en Raven

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bed & Breakfast' (foto: © Omroep MAX 2020)

Monique en Fridjoff runnen naast hun restaurant ook een B&B met iconische foto's van Brigit Bardot. Daarna reizen we door naar Vincent en Tassiana, die een bed and breakfast runnen in een dijkwoning. We sluiten af bij Peter en Gretha in de Biesbosch. Zij hebben een jacht als B&B, waar ze tijdens het uitje natuurlijk mee gaan varen.

'Bed & Breakfast', om 20.35 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers