Mina moet het huwelijk van haar ouders redden in tweede seizoen van 'Single Bells'

maandag 24 november 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

It's the season… om romantische kerstkomedies te bingen onder een fleecedeken, mét een warme chocomelk in de hand. Terwijl het buiten fris en guur is, kunnen VTM-kijkers zich vanaf maandag 15 december verwarmen met het tweede seizoen van 'Single Bells'.

In seizoen één zocht Mina met de hulp van haar gezin een lief. In de hoop dat ze Kerst eindelijk eens niet als enige single aan de feestdis moest vieren. Na heel wat rampzalige dates vond ze de liefde verrassend dicht bij huis, bij buurman Roel. Een jaar later wonen de twee samen en organiseren ze voor het eerst het grote familiediner - één week voor kerst. Het moet dé perfecte avond worden. Tot mama Annie plots in haar eentje voor de deur staat. Zij en papa Piet zijn uit elkaar.


Zussen Mina, Babs en Daffy besluiten alles op alles te zetten om hun ouders vóór Kerstmis weer bij elkaar te krijgen. Hoe? Door dates te regelen met de meest onaantrekkelijke en onuitstaanbare types. Zo kan mama Annie niet anders dan weer in de armen van papa Piet belanden. Toch? Alsof dat nog niet genoeg is, krijgen Mina en Roel een extra portie kerststress. Want Roels bemoeizuchtige moeder Alice schuift mee aan het kerstdiner. En dan moeten de twee grootste sloophamers nog komen: Mina’s ex Jens duikt opnieuw op én er is de verleidelijke jeugdliefde van Roel… ​

Met topacteurs als Julie Van den Steen, Frank Focketyn, Marleen Merckx, Ruth Beeckmans en Lize Feryn belooft dit seizoen opnieuw een warm (en licht chaotisch) kerstfeest te worden.


De cast bestaat uit de vaste familie, aangevuld met gastrollen: Julie Van den Steen (Mina), Marleen Merckx (Annie), Frank Focketyn (Piet), Ruth Beeckmans (Babs), Poal Cairo (Nico), Junes Callaert (Elias), Lize Feryn (Daffy), Maïmouna Badjie (Anouk), Robbert Vervloet (Roel), Flor Van Severen (Jens), Tina de Bruin (Alice), Femke Verschueren (Julia), Luisa Quarcoo (Bear), Frank Lammers (Izzy), Filip Peeters (Sylvain), Dirk Van Dyck (Herwig), Warre Borgmans (Rembert), Daniël Mariën (Baptiste), Peter Van den Eede (Damien) en Ben Segers (Robby).

Single Bells is een coproductie van De Mensen en ZDFneo. De scenario’s zijn geschreven door Geerard Van de Walle, Charlotte Vanhecke, Koen Burssens, Katrien De Groef, Anouck Paeleman en Hannelore Stevens. Naar een idee van Joyce Beullens en in een regie van Charlotte Vanhecke.

'Single Bells', vanaf 15 december van maandag tot donderdag om 20.35 uur bij VTM en vanaf 1 december op Streamz.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Veronica logo

Dankzij de tot teletijdmachine omgebouwde DeLorean van de excentrieke wetenschapper Doc Emmett Brown kan Marty McFly terugreizen in de tijd. De jonge kerel komt terecht in het jaar 1955. De aanwezigheid van Marty gooit de toekomst danig overhoop. Wanneer hij er per ongeluk voor zorgt dat zijn toekomstige moeder verliefd wordt op hem in plaats van op zijn vader, moet Marty alles op alles zetten om hen weer verliefd op elkaar laten worden, anders wordt zijn eigen bestaan bedreigd. En ondertussen moet hij ook nog een weg terug naar de toekomst zien te vinden.

'Back to the Future', film uit 1985 met oa. Michael J. Fox, om 22.45 uur op Veronica.

Dossiers