Na Gert Verhulst en Tine Embrechts: Play zoekt derde host voor 'De Tafel'

maandag 2 februari 2026
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Play is op zoek naar een derde presentator voor de talkshow 'De Tafel'. Na 'De Tafel van Gert' en 'De Tafel van Tine' is het dus uitkijken wie het presentatieduo versterkt. Dat meldt Het Laatste Nieuws en wordt bevestigd door de zender zelf.

Sinds 2022 is 'De Tafel' uitgegroeid tot een vaste waarde op Play. Aanvankelijk presenteerde Gert Verhulst het programma voltijds, maar om het haalbaar te houden wisselt hij sinds vorig jaar af met Tine Embrechts. Om de ambities van het programma verder uit te breiden, wil de zender nu een derde host aantrekken.

'Het klopt dat we op zoek zijn naar een extra presentator', zegt Barbara Salomon, woordvoerster van Play in de krant Het Nieuwsblad. 'Er lopen momenteel enkele verkennende gesprekken, maar een beslissing is zeker niet voor meteen.' Volgens Het Laatste Nieuws circuleerde de naam van Matthijs van Nieuwkerk, maar Play ontkent dat een Nederlander in beeld is voor de rol. 


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blauw' - seizoen 2 (AVROTROS)

Een agent krijgt regelmatig te maken met verhitte situaties. Mensen zijn boos omdat ze een boete krijgen, omdat regels oneerlijk voelen of omdat ze zich zorgen maken en gehoord willen worden. Die boosheid is meestal niet persoonlijk, maar komt wel recht op de agent af. Hoe gaan agenten om met die emoties op straat?

'Blauw', om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers