'Ongelukkig defect' verstoort onthulling startdatum 13de seizoen van 'De Mol'

vrijdag 28 februari 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Gisterenavond liep de bekendmaking van de startdatum van het 13de seizoen van 'De Mol' grondig mis. Op de Oude Markt in Leuven werd om 20.00 uur een projectie gestart met het logo van De Mol en een aftelklok van 13.00 minuten. In de laatste vijf minuten kwam er een boodschap bij: 'De Mol XIII, startdatum in...', maar om exact 20.13 uur sloeg het onheil toe: de projector raakte oververhit en vloog in brand.

Daardoor mislukte de onthulling. Maar wie goed oplette, kon in een glitch toch de datum zondag 23 maart spotten.


Op zondag 16 maart worden in 'Café De Mol' de tien nieuwe kandidaten voorgesteld. Zij trekken dit seizoen naar het mysterieuze en broeierige Thailand, waar één van hen als mol de boel zal proberen te belazeren. Het ontmaskeren van deze saboteur belooft opnieuw een zenuwslopende zoektocht te worden die heel kijkend Vlaanderen wekenlang in zijn greep zal houden.


Het 13de seizoen van 'De Mol' start op 23 maart op Play4 en GoPlay.

 

 

 

 

DOSSIER: Voorjaar 2025: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 3 logo

Louis Theroux heeft toegang gekregen tot het Coalinga Mental Hospital in Californië, waar meer dan vijfhonderd van de meest gestoorde Amerikaanse criminelen, nl. veroordeelde pedofielen, werden ondergebracht. De meesten hebben er al een lange gevangenisstraf opzitten, maar het werd absoluut niet veilig geacht om hen vrij te laten. Daarom werden ze voor onbepaalde tijd naar hier gestuurd. Louis brengt tijd door met de patiënten die in behandeling zijn, maar worstelt met de vraag of hij zichzelf ooit kan toestaan om mannen te geloven van wie hun hele leven tot nu toe in het teken stond van teleurstelling en misleiding.

'Louis Theroux: A Place for Paedophiles', om 23.40 uur bij de VPRO op NPO 3.

Dossiers