Peter Van de Veire geeft verstek voor 'Big Brother' én zijn ochtendshow

donderdag 25 februari 2021

Slecht nieuws voor de trouwe fans van Peter Van de Veire. De presentator moet verstek geven voor 'Big Brother Live' én zijn ochtendshow vrijdag op MNM. Hij ligt met koorts in bed.

Geen liveshow van 'Big Brother' dus voor Peter Van de Veire. De Nederlandse Geraldine Kemper moet het alleen doen. Peter mist dan ook de exit van Jill of Thomas. Zij zijn beiden genomineerd door de bewoners in het 'Big Brother'-huis.


En ook vrijdagochtend zullen de luisteraars van MNM Peter Van de Veire moeten missen. Volgens Het Nieuwsblad nemen zijn sidekicks Kawtar Ehlalouch en Wanne Synnave de ochtendshow over.

LEES OOK: Zo viert MNM de Straffe Scholen van Vlaanderen


Lees ook:
Tranen in 'Big Brother': Thomas is de zesde afvaller
Zo nomineren de bewoners voor een nieuw vertrek uit het 'Big Brother'-huis
Helemaal mee na 50 dagen 'Big Brother'? Peter Van de Veire helpt je op weg -VIDEO
Jerrel is de vijfde afvaller van 'Big Brother'
Kersvers grootvader Patrick is de 4de afvaller van Big Brother
Kijkers stemmen Mike in 'Big Brother'
Twee nieuwe bewoners in het 'Big Brother'-huis
En NOG meer bewoners verlaten 'Big Brother'
Opnieuw stapt een 'Big Brother'-kandidaat vrijwillig uit het huis!

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Rutger & de Buitenlanders' (PowNed)

Rutger ontmoet Alex, die na jaren van verslaving en dakloosheid met zijn tekeningen opnieuw richting probeert te geven aan zijn leven. Bij kapper Yahia hoort Rutger hoe diens succesvolle bestaan in Nederland samengaat met een kritische blik op nieuwe Syrische vluchtelingen. In Ter Apel spreekt Rutger met Ashe, een Amerikaanse transvluchteling die zich juist in Nederland veilig hoopt te voelen, terwijl het onzeker is of zij hier mag blijven.

'Rutger en de Buitenlanders', om 20.20 uur bij PowNed op NPO 3.

Dossiers