Play 4 stopt met 'Zonder Sterren': geen tweede seizoen voor Verhulst en Hessels

dinsdag 13 mei 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Geen tweede seizoen voor het bijzondere reisprogramma 'Zonder Sterren' van Viktor Verhulst en Joris Hessels. 'Te weinig kijkers', dus bestelt Play 4 geen nieuwe reeks. In de krant Het Nieuwsblad reageert het duo teleurgesteld.

Meer dan een half miljoen kijkers bij de start en gemiddeld 400.000 kijkers doorheen het eerste seizoen, toch is het net niet voldoende om een tweede seizoen te bestellen. Play 4 bevestigt dat het programma geschrapt wordt. De zender benadrukt dat het niet uitgesloten is dat het duo Hessels-Verhulst in de toekomst nog terugkeert. 


Joris Hessels begrijpt de beslissing van Play Media maar is toch ook teleurgesteld. 'Ik weet dat er mankementen waren, maar toch hadden we al ideeën om een nieuwe richting met het programma in te slaan', aldus Hessels in Het Nieuwsblad. 

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Het Mooiste Meisje van de Klas' (AVROTROS)

Moo verhuisde op 14-jarige leeftijd naar Rotterdam. Haar Indische opa en Nederlandse oma wonen in de buurt, waardoor ze opgroeit met een sterke band met de Indische cultuur. Tijdens haar middelbare schooltijd wordt Moo gepest, en de eenzaamheid wordt nog groter wanneer haar ouders gaan scheiden. Na haar eindexamen vertrekt ze naar Bali en begint ze aan een succesvolle modellencarrière. Jarenlang werkt ze als model in Azië, maar uiteindelijk keert ze terug naar Rotterdam om rechten te studeren. Nu woont ze weer op Bali, waar ze haar werk als model combineert met haar carrière als advocaat.

'Het Mooiste Meisje van de Klas', om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers